Kalendarze trójdzielne
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Jednym z popularniejszych rodzajów materiałów reklamowych są bez wątpienia kalendarze trójdzielne. Ten kultowy produkt z pewnością widziałeś w większości domów czy firm, gdzie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale też zdobi. W naszej drukarni taki model możesz zamówić bezpośrednio na stronie, konfigurując go według indywidualnych potrzeb. Oferujemy niedrogie artykuły marketingowe w doskonałej jakości, dlatego możesz nam zaufać.

Kalendarze trójdzielne – zamówienie i konfiguracja

Aby maksymalnie ułatwić składanie zamówień, udostępniliśmy na stronie internetowej wygodne funkcje, które pozwolą Ci szybko dokonać zakupu, bez konieczności kontaktowania się z naszym biurem. Produkowane przez drukarnię materiały mają charakter indywidualny, co oznacza, że każdy Klient może dowolnie je konfigurować. Na początku musisz określić, jaki typ kalendarza trójdzielnego Cię interesuje. Szczególnie polecamy opcję z kaszerowaną główką, która wzmacnia powierzchnię papieru, chroniąc go przed niesprzyjającymi czynnikami. Dodatkową formą uszlachetniania struktury jest pokrycie go folią matową lub połyskliwą, dostępne za niewielką dopłatą. Poza tym możesz także zamówić wariant z kopertą, idealny, jeśli chcesz wykorzystać produkt do celów promocyjnych.

Na powierzchni kalendarza umieścimy Twoją indywidualną grafikę, musisz ją tylko do nas przesłać w trakcie konfiguracji zamówienia. Ważne jest, aby udostępniony plik miał odpowiedni format z dwóch dostępnych do wyboru, jak również właściwe wymiary. W przeciwnym wypadku nie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości wydruku, możemy też poprosić Cię o przesłanie grafiki jeszcze raz. Nasza oferta obejmuje produkty nie tylko w formacie trójdzielnym, ale też m.in. biurkowym, listkowym czy spiralowanym.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]