O nas

Jesteśmy z Wami od 18 lat!


W roku 2018 nasza firma obchodzi jubileusz 18 lat działalności w branży płytowej oraz poligraficznej. Tysiące zrealizowanych produkcji i zdobyta przez lata wiedza pozwoliły nam dogłębnie poznać techniki produkcji, a co za tym idzie świadczyć usługi najwyższej jakości. Solidność i terminowość, z tymi cechami utożsamia się nasza drukarnia. Zaufaj profesjonalistom!

Wydawnictwo płytowe


Planujesz wydać płytę muzyczną? Potrzebujesz materiałów do prezentacji na nośnikach optycznych? A może jesteś twórcą filmów? Nasza oferta skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i osób, które rozpoczynają swoją przygodę na rynku płytowym. Skorzystaj z naszej oferty na płyty oraz  szerokiej gamy opakowań i dzięki pełnej dowolności zadruku zaskocz swoich odbiorców!

Drukarnia


Najwyższa jakość w zadowalającej cenie – takie hasło towarzyszyło nam podczas wdrażania nowego sklepu internetowego www.cdprint.pl. Obniżyliśmy ceny produktów, tym samym stając się konkurencją dla wszystkich drukarni internetowych w Polsce. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, który może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie składania i realizacji zamówienia. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie!

Buduj z nami wizerunek swojej marki


O roli marketngu i materiałów reklamowych napisano już wiele, czas wykorzystać tę wiedzę w praktyce! W naszej drukarni znajdziesz szereg produktów, które pozwolą Ci zwrócić na siebie uwagę potencjalnych kontrahentów. Wizytówki, ulotki, teczki reklamowe, kalendarze - to tylko namiastka naszych możliwości! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Komfort zamawiania


Jako pierwsza firma w Polsce zajmująca się wydawnictwem płytowym wprowadziliśmy na rynek szereg udogodnień dla klientów składających zamówienia przez sklep internetowy. Samodzielna kalkulacja cen produktów online 24/7, śledzenie statusu zamówień czy moduł sprawdzania projektów pod względem zdatności do produkcji jeszcze przed złożeniem zamówienia - to wszystko, żebyś mógł zaoszczędzić swój cenny czas! Zamówienia możemy dostarczyć drogą kurierską lub możesz odebrać je osobiście w siedzibie naszej firmy.

Produkcje niestandardowe


Chcesz jeszcze bardziej wyróżnić swój produkt? My Ci w tym pomożemy! Nowy wykrojnik? Niestandardowe uszlachetnienie? Papiery ozdobne? Nie boimy się żadnego wyzwania! Jeśli nie znalazłeś w naszej ofercie internetowej interesującego Cię produktu skorzystaj z formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz maila.

Współpraca z agencjami


Współpracujemy z wieloma agencjami oraz firmami, które mogą liczyć na dodatkowe, atrakcyjne rabaty oraz promocje. Dołącz do grona naszych stałych klientów! Nowością w naszym sklepie internetowym, która może Cię zainteresować jest możliwość tworzenia ofert z Twoim własnym logo oraz firmowymi danymi. Stale realizujemy również dostawy kurierskie no-name!