Wizytówki

Wizytówki dwustronne, firmowe

Choć nastały czasy, w których każdy przedsiębiorca może prezentować swoje usługi i promować się przez Internet, sięgając po całą paletę cyfrowych narzędzi marketingowych, pewne klasyczne rozwiązania nadal są niezastąpione. Z pewnością dobrze mieć przy sobie wizytówki – niewielkie, poręczne, tanie, estetyczne, trwałe – które w każdej chwili można wręczyć spotkanej osobie: potencjalnemu klientowi, kontrahentowi, zleceniodawcy, pracownikowi czy partnerowi.

Podarowanie wizytówki firmowej podczas biznesowych ustaleń czy negocjacji świadczy o profesjonalnym podejściu – zapisywanie numeru kontaktowego na przypadkowo znalezionej kartce nie jest już pozytywnie odbierane. Wizytówka może być nie tylko formą reklamy firmy, ale także człowieka jako przedsiębiorcy. Dzisiaj poważne traktowanie klienta oraz jego oczekiwań okazuje się bardzo pomocne w zdobywaniu zaufania.

Wiele rodzajów firmowych wizytówek

W drukarni cdprint.pl można znaleźć zarówno klasyczne formy wizytówek, jak i te bardziej nowoczesne. Drukujemy materiały jednostronne i dwustronne – w zależności od potrzeb klienta. Wśród naszych zamawiających popularne stały się także modele wielowarstwowe, które wyglądają niezwykle elegancko oraz z pewnością wyróżniają się na tle pozostałych.

Wizytówki warto zamawiać online w jak największym nakładzie, aby dodatkowo zaoszczędzić. Mniejsze partie są drukowane cyfrowo. Jednostronne i dwustronne, firmowe i prywatne – dostępne są różne warianty i nie trzeba zlecać ich druku stacjonarnie, bo można to tanio zrobić online w drukarni EKB. Oprócz klasycznego i składanego wariantu w ofercie znajdują się także modele MultiLoft – standardowe, 4-warstwowe oraz magnet.

Druk wizytówek

Konfiguracja zamówienia zajmuje dosłownie chwilę, a w jego trakcie należy wskazać m.in. format, na przykład 65 x 65 mm lub 85 x 55 mm. Dobry efekt wizualny daje zastosowanie wysokojakościowego papieru kredowego (błysk lub mat) o jak najwyższej gramaturze. Uszlachetnieniem może być też warstwa estetycznej folii. Niektórzy wybierają zaokrąglone narożniki czy przycinanie pod wymiar dla osiągnięcia niestandardowych wymiarów. Możliwe są bardzo różne konfiguracje, a każde nietypowe zlecenie warto skonsultować, dzwoniąc na infolinię lub pisząc na skrzynkę e-mail.

Zapraszamy do skorzystania z usług drukarni online. Chętnie pomożemy w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania! Nasze produkty są na każdą kieszeń! Możesz zaopatrzyć się w  tanie wizytówki służące jedynie do przekazywania informacji kontaktowych lub bardziej rozbudowane, efektowne modele!

Tanio, online – wizytówki od ręki

Wszelkie firmowe elementy promocji powinny być projektowane z troską o spójność, a także wyrazistość. Aby przedstawić firmę na zasadniczo niewielkim kawałku papieru, należy się ograniczyć do absolutnych podstaw, jak logo, imię i nazwisko, stanowisko, adres e-mail lub WWW, telefon, ewentualnie slogan przedsiębiorstwa. To przecież wystarczy. Dwustronne warianty są pod tym względem lepsze, ponieważ można ciekawie zagospodarować obie strony. W naszej drukarni można tanio zlecić wykonywanie także innych druków promocyjnych, między innymi firmowych ulotek dwustronnych, papeterii, wizytówek czy opakowań na płyty.

Wizytówki dwustronne i inne na zlecenie

Podsumowując, w naszej ofercie znajdują się wysokojakościowe wizytówki firmowe:

  • klasyczne,
  • MultiLoft,
  • MultiLoft 4-warstwowe,
  • MultiLoft Magnet,
  • składane.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wizytówki jednostronne, czy dwustronne, muszą się one prezentować nienagannie, ponieważ dla wielu potencjalnych klientów lub kontrahentów są pierwszym elementem komunikacji Twojej firmy. Świadczą o profesjonalizmie, chyba że nie są wykonane w atrakcyjny sposób, to wówczas działają na wizerunkową niekorzyść.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów z różnych branż – niektórzy potrzebują nakładu rzędu 50-100 wizytówek, inni nawet do 1000 sztuk. Standardowy czas realizacji wynosi zwykle 2 dni. Możesz rozpocząć z nami współpracę, przesyłając pliki online i wygodnie ustalając wszystkie detale projektu. Tanie, a zarazem doskonale prezentujące się warianty można też zlecić na podstawie niestandardowego zapytania. Nie zwlekaj z kontaktem w celu doprecyzowania szczegółów druku!