Notesy klejone z okładką
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

By w obecnych czasach dotrzeć do swoich odbiorców, nie wystarczy już zlecanie tradycyjnych reklam. Dużo lepszy efekt przynosi korzystanie z gadżetów reklamowych, które mają również praktyczne zastosowanie. Wśród nich są np. notesy klejone. Podręczne, jak i większe artykuły biurowe stanowią idealną metodę budowania świadomości marki. Mimo cyfryzacji, wiele osób wciąż korzysta z tradycyjnych metod zapisywania informacji. Widząc zaś firmowe logo na okładce, ma stały kontakt z przedsiębiorstwem, do którego ono należy.

Świadomi siły tego typu akcesoriów, oferujemy notesy klejone z okładką i nadrukiem. Chcąc zlecić nam wykonanie tego zlecenia, musisz określić następujące parametry:

  • format końcowy (do wyboru 4),
  • gatunek papieru,
  • ilość kart,
  • który bok ma być klejony,
  • kształt narożników.

Następnym krokiem, jaki musisz wykonać, jest wybór wielkości nakładu. W tym przypadku minimum stanowi 50 sztuk. Maksymalnie zaś jednorazowo możesz zamówić ich 5 000. Kiedy już określisz, ile egzemplarzy chcesz zamówić, otrzymasz informacje na temat kosztów netto takiej usługi, a także na kiedy zostanie ona zrealizowana.

Gwarantujemy Ci, że wybierając naszą ofertę, uzyskasz najwyższej jakości notesy klejone z nadrukiem. Produkty, które od nas otrzymujesz, świadczą nie tylko o Twojej firmie, ale i o naszej pracy. Dlatego przykładamy dużą uwagę do detali, jak i jakości oferowanych artykułów. Przez lata działalności zebraliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu teraz możemy zaoferować najlepsze efekty w atrakcyjnych cenach.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]