DigiPaki DVD6P dwułamowe

DigiPaki DVD6P dwułamowe

Masz w planach wydać własną płytę DVD i zastanawiasz się, w jaki sposób możesz ją tanio i efektownie zapakować? Jesteś w dobrym miejscu! W naszej drukarni cdprint.pl oferujemy atrakcyjne DigiPacki DVD6P, czyli tekturowe okładki z plastikową tacką na umieszczenie przedmiotu. Prezentowane towary wyglądają jak niewielkie książki, które swoją zawartością i wizualizacją opowiadają pewną historię – oczywiście nawiązującą do treści znajdujących się na płycie DVD.

Gwarantujemy, że nasze opakowania są niedużych rozmiarów, dzięki czemu nie tylko zajmują niewiele miejsca na półce, ale również można je trzymać zawsze przy sobie. Autorską płytę niejednokrotnie warto mieć pod ręką – może ona służyć jako wizytówka! Dlatego tak ważne jest profesjonalnie wykonane pudełko – efektowny wygląd zachęca do poznania zawartości. Ponadto tekturowe DigiPacki uznaje się za przyjazne dla środowiska. Oznacza to, że w cenie towaru zyskujesz poręczny, estetyczny i bezpieczny dla otoczenia produkt! Zrobimy co w naszej mocy, aby forma i wykonanie zabezpieczenia płyty stały się doskonałym tłem dla Twojego projektu. Dopasowanie tych elementów jest ważne, aby materiał był spójny oraz widoczny dla odbiorcy.

W cdprint.pl oferujemy DigiPacki DVD6P dwułamowe na jedną płytę. W zależności od potrzeb możesz dowolnie konfigurować wygląd swojego opakowania np. miejsce umieszczenia tacki czy zastosowanie dodatkowych uszlachetnień. Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają wystarczającą przestrzeń  na ulokowanie najważniejszych informacji dla klienta. Efektowny wygląd to element absolutnie konieczny w tego typu produktach! Gwarantujemy solidne wykonanie opakowań oraz wykorzystanie materiałów najwyższej jakości. DigiPacki z naszej drukarni są trwałe, a ich kolory nie blakną w miarę upływającego czasu.

Możesz mieć pewność, że okładka Twojej płyty DVD zawsze będzie wyglądać dobrze. Dwułamowe DigiPacki DVD6P są idealnym wyjściem, jeśli zależy Ci na efektownej - i efektywnej reklamie Twojego przekazu! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą – chętnie pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania!