Plakaty wielkoformatowe
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Plakaty wielkoformatowe

Zgromadzone poniżej produkty w zależności od tego, co przedstawiają, pełnią rolę estetyczną lub wizerunkową. W tym pierwszym przypadku mogą być po prostu ozdobą pokoju, jej wyjątkowym elementem. Miłośnicy wydruków na jakościowym papierze nie bez racji wskazują, że dobry plakat jest współcześnie tym, czym przez wieki były obrazy. Różnica polega na tym, że mowa o relatywnie tanim i łatwym do przewieszenia produkcie, który nie potrzebuje nawet ramy, bo wystarczy antyrama. Starannie przygotowane i wydrukowane grafiki mogą stanowić także istotny element promocji.

W niniejszej kategorii można zlecić wykonanie wielkoformatowych plakatów w formacie A2, A1, A0, B2, B1 oraz B0. Do wyboru jest także gramatura papieru oraz rodzaj druku (jednostronny lub dwustronny w kolorze). Cena netto zależy od nakładu. Rzecz jasna im wyższy, tym tańsze jest zlecenie. Pracownicy drukarni są także przygotowani na niestandardowe oczekiwania klientów – wystarczy złożyć zapytanie, a na pewno zostanie ono rozpatrzone. Nawet doliczając koszty wysyłki, zakup poprzez cdprint.pl bardzo się opłaca, szczególnie biorąc pod uwagę wysoką jakość wykonania.

Wielkoformatowe wydruki zawsze powinny być przygotowane z troską o najmniejsze detale. Żywe kolory, wyraziste hasła, angażujące zdjęcia – te wszystkie szczegóły decydują o zainteresowaniu odbiorcy i mogą na niego wpływać. Jedne plakaty wielkoformatowe inspirują, drugie urzekają estetyką, jednak wszystkie mogą zdobić ściany zarówno w domu, jak i biurze czy miejscu publicznym. Trzeba jednak postawić na profesjonalny projekt graficzny i polecaną drukarnię, która do wszystkich zleceń podchodzi z równie wysokim zaangażowaniem i fachowością. Napisz, zadzwoń lub po prostu wypełnij formularz na tej stronie, aby już za kilka dni oglądać na ścianie wydruk w rozmiarze XXL, który cieszy oko.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]