Ulotki

Ulotki

Zgromadzone poniżej produkty są powszechnie znaną i stosowaną formą reklamy, wciąż pozostając atrakcyjnym nośnikiem, ponieważ są tanie, a zarazem skuteczne w promowaniu produktów, wydarzeń czy usług. Ich dystrybucją można zająć się samodzielnie lub zaufać profesjonalnym firmom. Rozwiązań jest zresztą mnóstwo – od dostarczania wydruków do skrzynek pocztowych, przez współpracę z hostessami na targach czy festiwalach, po przyklejanie lub pozostawianie ulotek w widocznym miejscu.

Nasza drukarnia specjalizuje się w realizacjach online, proponując profesjonalne usługi najtaniej i najszybciej, bez utraty oczekiwanej jakości. Przy zamówieniu najpierw należy określić, czy wybrane warianty mają być cięte, z możliwością składanania, czy z perforacją. Te pierwsze są najmniejsze i najbardziej poręczne, drugie stanowią mini-katalogi, mini-publikacje, trzecie zaś znakomicie sprawdzają się na przykład przy ogłoszeniach dotyczących sprzedaży, świadczenia usług czy rekrutacji do pracy.

Drukarnia EKB oferuje tanie ulotki drukowane na papierze kredowym o różnej gramaturze, zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Dostępne są rozmaite formaty jak DL, A7, A6, A5, B6, A4, A3 czy kwadrat. Istnieje także możliwość docięcia z użyciem profesjonalnych narzędzi. Ceny można określić jako promocyjne – zamówienia online są realizowane najtaniej, szczególnie przy wyborze dużych nakładów, które oznaczają korzyści dla obu stron.

Zastosowanie ulotek zależy od celów reklamowych. Mogą one być nośnikiem dystrybuowanym lokalnie, dołączanym do zamówień czy wręczanym w trakcie określonych wydarzeń, jak konferencje czy branżowe targi. W każdym razie przy ich zamawianiu warto zaufać doświadczonemu zespołowi profesjonalistów, którzy każde zlecenie niezależnie od skali realizują równie rzetelnie.

Dostępny na tej stronie formularz automatyzuje i skraca czas zamówienia, które jest składane już po kilku kliknięciach. Tego rodzaju wydruki to przecież niejedyne formaty promocyjne, w które warto zainwestować. Dlatego dobrze jest oszczędzać czas i pieniądze, nie tracąc oczekiwanej jakości. Da się to pogodzić, gdy wybiera się odpowiedniego partnera do realizacji. Naszej drukarni online można zawsze zaufać nie tylko, jeśli chce się zamówić tanie, ale dobre ulotki, korzystając z promocyjnej ceny!