Notesy

Wykonujemy notesy w różnych formatach i odsłonach estetycznych, które z łatwością można dopasować do indywidualnych oczekiwań. Propozycje świetnie sprawdzają się w roli nośnika reklamy, ale można je także wykorzystywać do celów prywatnych. Niezależnie od wybranego wariantu, zawsze dbamy o najdrobniejsze detale. Każde zlecenie stanowi dla nas nowe wyzwanie, które realizujemy na preferencyjnych warunkach. U nas zamówisz notesy klejone (z okładką lub bez), personalizowane, spiralowane i książkowe. Poszczególne propozycje podlegają indywidualnej konfiguracji – to Ty decydujesz, jak będzie wyglądać wykonany przez nas produkt. Zlecenia realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń drukarskich, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o satysfakcjonującą głębię koloru i trwałość nadruków. Chętnie podejmiemy się zrealizowania niestandardowych usług – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online, aby ustalić dodatkowe szczegóły.

Notesy personalizowane – postaw na unikalność

Jeśli poszukujesz unikalnych produktów, doskonałym wyborem będą nasze personalizowane propozycje. Oferowane notesy najczęściej są zamawiane przez naszych Klientów z myślą o wypromowaniu prowadzonej przez nich działalności. Z łatwością można na nich umieścić na przykład logo danej firmy oraz najważniejsze informacje dotyczące sprzedawanego asortymentu lub realizowanych usług. Nasza drukarnia wykonuje notesy personalizowane na płótnach utrzymanych w wielu atrakcyjnych kolorach. Opcjonalnie można zdecydować się na przykład na barwę czerwoną, zieloną, niebieską czy grafitową. Jesteśmy w stanie wydrukować materiały zarówno w stosunkowo małym nakładzie (np. 50 sztuk), jak i w znacznie większej liczbie (do 5000 egzemplarzy). Zapewniamy możliwość złożenia zamówienia całkowicie online. Za pośrednictwem naszej strony internetowej Klienci przesyłają plik do druku o odpowiednich wymiarach. W razie wątpliwości chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej makiety.

Notesy reklamowe – sprawdź naszą ofertę

Jako profesjonalna drukarnia online staramy się sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Proponujemy między innymi notesy klejone bez okładki, które dzięki atrakcyjnym cenom cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Za pośrednictwem naszej strony z łatwością można je skonfigurować, ustalając pożądany nakład, format, liczbę kart czy wariant klejenia. Dzięki tego typu nośnikom reklamowym szybko i skutecznie wypromujesz swoją działalność. Niemniej efektywne są notesy z okładką, które udostępniają cały front do celów promocyjnych. Możesz na nim umieścić nie tylko logo swojej formy, ale także hasło reklamowe lub bardziej szczegółowe informacje na temat realizowanej działalności. Również w przypadku wariantów z okładką każdy Klient sam wybiera format, rodzaj papieru, nakład, rodzaj klejenia, a nawet kształt narożników. Gwarantujemy szybkie wykonanie zlecenia, także w przypadku wysokiego nakładu. Zachęcamy do zainwestowania w tego typu materiały reklamowe, aby skutecznie wypromować daną markę.