Notesy spiralowane
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Praktyczne artykuły reklamowe cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Dlatego, jeśli chcesz budować trwałą świadomość marki, możesz zainwestować m.in. w notesy spiralowane. Dzięki tym produktom dotrzesz do znacznie szerszego grona odbiorców. Wynika to z faktu, że podręczne akcesoria biurowe wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Wiele osób bowiem wciąż woli szybko i łatwo zanotować coś w notesie niż np. na smartfonie.

Znając siłę takich artykułów reklamowych, proponujemy klientom notesy personalizowane z okładką. Zlecając nam wykonanie ich, możesz wybrać 1 z 4 formatów końcowych, formę wydruku okładki (można też zdecydować o wykonaniu jej z PVC) i uszlachetnienie druku. Ponadto do wyboru masz 2 typy spirali i jej 4 kolory. Zdecyduj jeszcze, czy narożniki mają być proste, czy z zaokrągleniami, a także, jak duży ma być nakład. Jednorazowo możesz zamówić od 50 do 2 000 sztuk.

Kiedy wybierzesz już wszystkie wskazane wyżej parametry, możesz zobaczyć, jaka jest wartość zamówienia netto (wraz z kosztem dostawy). Oprócz tego znajdziesz tu też informacje na temat daty realizacji zlecenia. W niektórych przypadkach możesz dobrać inny, odpowiadający Ci termin.

Dlaczego spiralowane notesy z okładką warto zamówić właśnie u nas? Korzystając z prezentowanej oferty, wybierasz najwyższą jakość. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i technologią, która umożliwia najlepszy wydruk, a także solidne wykończenie dostarczanych produktów. Jednocześnie proponowane usługi mają atrakcyjne ceny.

Notesy spiralowane – najważniejsze zalety

Niska cena, możliwość zamówienia większego nakładu i wysoka jakość nadruku – właśnie tym wyróżniają się oferowane u nas notesy spiralowane. Tego typu materiały reklamowe wykazują satysfakcjonującą skuteczność w promowaniu firmy. Jeśli zależy Ci na większej ilości miejsca na reklamę, postaw na warianty z okładką, którą możesz wykorzystać w celach promocyjnych. Takie notesy świetnie sprawdzą się w roli gadżetu dla Klientów, znakomicie przyciągając uwagę potencjalnego odbiorcy.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]