UniPaki DVD6P dwułamowe

UniPaki DVD6P dwułamowe

W ostatnim czasie dużą popularność zyskały tekturowe opakowania na płyty DVD określane mianem UniPacków. Stało się tak przede wszystkim ze względu na ich przyjazny stosunek do środowiska naturalnego – tutaj całkowicie deklasują one plastikowe pudełka. Ponadto tego rodzaju artykuły są niewielkich rozmiarów, co pozwala na poręczne przechowywanie płyt DVD, a także ich bezproblemowe przenoszenie. Możesz dzięki temu mieć je zawsze przy sobie – w teczce, między kartkami ulubionej książki, a nawet w większej kieszeni kurtki.

To niepowtarzalna okazja dla osób, które właśnie wydały swoją płytę i zależy im na tanim oraz funkcjonalnym opakowaniu. UniPacki można mieć zawsze pod ręką, aby rozdawać swoje realizacje potencjalnym odbiorcom. Jeżeli dodatkowo opakowanie ma estetyczny i niebanalny wygląd – może stać się prawdziwą wizytówką i reklamą nagranej płyty!

Nasza drukarnia cdprint.pl tworzy produkty najwyższej jakości, które wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością i solidnym wykonaniem. Twój indywidualny UniPack posłuży Ci przez długi czas, który nie wpłynie niekorzystnie na jego wygląd. Naszym klientom oferujemy kilka rodzajów tych opakowań. W asortymencie są wersje dwułamowe na jedną, dwie lub trzy płyty. Mają one wykonane w odpowiednich punktach nacięcia, które umożliwiają bezpieczne przechowywanie produktów.

Dwułamowe UniPacki dają twórcy dużo wolnego miejsca na zamieszczenie informacji. Mogą to być zarówno zdjęcia, jak i teksty. Musisz pamiętać, że jest to treść, którą odbiorca zobaczy w pierwszej kolejności. Warto zatem zainteresować go w takim stopniu, aby miał ochotę na zapoznanie się z zawartością płyty. Może na opakowaniu umieścisz fragmenty nagrania? My ze swojej strony zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby forma UniPacka jak najlepiej zgrywała się ze zrealizowanym projektem. Wspólnie stworzymy spójną całość, która trafi do klienta! Potrzebujesz taniego opakowania, które będzie funkcjonalne i estetyczne? Postaw na modele dwułamowe – to najlepszy sposób na przechowywanie Twojej kolekcji.