Katalogi szyte
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Jednym z najlepszych sposobów na przedstawienie najważniejszych założeń funkcjonowania firmy, jak i jej produktów, są katalogi szyte. Dzięki nim można dotrzeć do klienta nie tylko z chwytliwymi hasłami, ale też z detalami i najważniejszymi korzyściami wiążącymi się z ofertą. Foldery reklamowe cieszą się tym większą popularnością, im bardziej efektownie wyglądają.

Prezentujemy możliwość wydrukowania katalogów szytych. Wybierając naszą ofertę, masz do dyspozycji jeden z 7 formatów, w tym najpopularniejsze A5 i A4. Do wyboru są również różne gatunki papieru, 2 typy druku i 9 uszlachetnień druku na okładce. Ponadto oferujemy katalogi szyte o objętości od 4+4 do nawet 4+84. Proponujemy też różne rodzaje szycia – od tradycyjnego, zeszytowego, po oczkowe.

Kiedy określisz już wszystkie te parametry, a także wybierzesz wielkość nakładu (od 5 do 10 000 sztuk), będziesz mógł zapoznać się nie tylko z ceną produktu i dostawy netto, ale i terminem realizacji. Dla Twojej wygody podaliśmy również szczegóły dotyczące transportu (w tym ile opakowań będzie potrzebne do przewiezienia i jaka jest masa nakładu).

Dlaczego natomiast warto wybrać naszą drukarnię? Dzięki temu zyskasz pewność, że  wydrukiem zajmują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przez cały okres funkcjonowania firmy doskonale poznaliśmy potrzeby klientów i znaleźliśmy rozwiązania pozwalające stworzyć atrakcyjną ofertę, gdzie wysoka jakość produktu idzie w parze z przystępną dla klienta ceną. Jeśli masz pytania co do drukowanych przez nas folderów reklamowych – nie wahaj się kontaktować z naszą obsługą.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]