Katalogi szyte
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Jednym z najlepszych sposobów na przedstawienie najważniejszych założeń funkcjonowania firmy, jak i jej produktów, są katalogi szyte. Dzięki nim można dotrzeć do klienta nie tylko z chwytliwymi hasłami, ale też z detalami i najważniejszymi korzyściami wiążącymi się z ofertą. Foldery reklamowe cieszą się tym większą popularnością, im bardziej efektownie wyglądają.

Prezentujemy możliwość wydrukowania katalogów szytych. Wybierając naszą ofertę, masz do dyspozycji jeden z 7 formatów, w tym najpopularniejsze A5 i A4. Do wyboru są również różne gatunki papieru, 2 typy druku i 9 uszlachetnień druku na okładce. Ponadto oferujemy katalogi szyte o objętości od 4+4 do nawet 4+84. Proponujemy też różne rodzaje szycia – od tradycyjnego, zeszytowego, po oczkowe.

Kiedy określisz już wszystkie te parametry, a także wybierzesz wielkość nakładu (od 5 do 10 000 sztuk), będziesz mógł zapoznać się nie tylko z ceną produktu i dostawy netto, ale i terminem realizacji. Dla Twojej wygody podaliśmy również szczegóły dotyczące transportu (w tym ile opakowań będzie potrzebne do przewiezienia i jaka jest masa nakładu).

Katalogi szyte – idealny nośnik reklamowy

Jeśli Twoje firma oferuje szeroki zakres usług lub zajmujesz się dystrybucją najróżniejszych towarów, katalogi szyte pomogą Ci wypromować swoją działalność. Na kolejnych stronach możesz umieścić szczegółowe informacje dotyczące promowanej marki. Dużą liczbę stron warto odpowiednio podzielić na tekst oraz zdjęcia. Zastanów się, jak najlepiej zaplanować położenie treści, aby katalog był interesujący dla potencjalnego odbiorcy. Zaufaj naszej drukarni online – wykonamy dla Ciebie materiały reklamowe w dowolnej odsłonie.

Dlaczego natomiast warto wybrać naszą drukarnię? Dzięki temu zyskasz pewność, że  wydrukiem zajmują się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przez cały okres funkcjonowania firmy doskonale poznaliśmy potrzeby klientów i znaleźliśmy rozwiązania pozwalające stworzyć atrakcyjną ofertę, gdzie wysoka jakość produktu idzie w parze z przystępną dla klienta ceną. Jeśli masz pytania co do drukowanych przez nas folderów reklamowych – nie wahaj się kontaktować z naszą obsługą.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]