Etykiety samoprzylepne, naklejki

Etykiety samoprzylepne, naklejki

Druk - etykiety samoprzylepne na nalewki czy wino

Druk - etykiety samoprzylepne na nalewki czy wino

Etykiety samoprzylepne, naklejki

Etykiety samoprzylepne służą głównie do znakowania produktów w sposób funkcjonalny, wygodny i tani. Drukujemy je metodą cyfrową, co pozwala na realizację niskich i średnich nakładów w bardzo krótkim terminie. Możemy realizować etykiety samoprzylepne o dowolnym kształcie, wydrukowane na wielu różnych podłożach takich jak: papiery samoprzylepne, folie samoprzylepne, papiery samoprzylepne ozdobne oraz metaliczne. Dodatkowo  mogą one zostać uszlachetnione folią błyszczącą lub matową.

Druk cyfrowy etykiet

Nasza drukarnia EKB wydrukuje w jakości cyfrowej wszystko to, czego potrzebujesz, by zwizualizować swój pomysł na markę. Druk cyfrowy etykiet wykonywany jest na najwyższej jakości folii, dzięki czemu masz pewność, że nawet jeśli miejsce z nalepką będzie często dotykane lub narażone na działanie czynników zewnętrznych, przetrwa ona w nienaruszonym stanie. Prześlij nam swoje zamówienie i przekonaj się, jak pięknie prezentuje się Twój projekt.

W EKB zamówisz także druk etykiet na rolce, dzięki czemu możesz powielić swój projekt zgodnie z zapotrzebowaniem. Poza tym elementy zamówione w tej formie znacznie lepiej się przechowują, co jest szczególnie istotne wtedy, kiedy masz zamiar ich użyć dopiero za jakiś czas.

Etykiety na każdą okazję

Chcąc spersonalizować butelki z napojami np. z okazji chrzcin czy zaślubin, coraz częściej zamawiane są etykiety do wina do druku. Ten wyjątkowy sposób podkreślenia unikatowości uroczystości jest wybierany coraz częściej nie tylko przez indywidualne osoby, ale także organizatorów tego typu przyjęć.

Podobnie jak w pozostałych przypadkach, tak i tym razem można zamówić etykiety na rolce z nadrukiem. Tak przygotowane zamówienie może czekać na dzień, kiedy zostanie wykorzystane do ozdobienia butelek.

Wyjątkowy prezent... I nie tylko

Dużym zainteresowaniem w naszej drukarni oprócz etykiety na wino do druku, cieszą się także naklejki na prezenty z różnych okazji. Bywa, że są to urodziny lub wieczór panieński bądź też inna wyjątkowa uroczystość. Etykiety samoprzylepne na rolce cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją trwałość oraz wierne odwzorowanie pomysłu klienta. 

W okresie wzmożonej produkcji przetworów, klienci coraz chętniej zamawiają etykiety samoprzylepne na słoiki. Ten sposób oznakowania domowych dżemów, soków i nalewek w wysokich słojach, przypada do gustu nawet tym, którzy od lat byli przyzwyczajeni do ich ręcznego przygotowywania. Na taką okazję także przygotowujemy etykiety samoprzylepne na roli, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które potrzebują ich naprawdę wiele!

Nasza drukarnia przygotuje także hurtowe ilości produktów, aby Twoja marka w każdym aspekcie kojarzyła się z wysoką jakością i terminowością.

Wyraź swoją kreatywność

Dzięki temu, że etykiety samoprzylepne z własnym nadrukiem stają się tak popularne, masz okazję wyrazić swoja kreatywność i przygotować wyjątkowy prezent dla najbliższych. Jeśli zależy Ci na czymś unikatowym, co z pewnością będzie kojarzyło się z Tobą i pozwoli Ci się wyrazić – projektuj! Chętnie pomożemy urzeczywistnić Twoje wyobrażenia o idealnej naklejce lub etykiecie.