Koperty kartonowe do płyt CD

Opakowania, książeczki, okładki do płyt CD

Podstawowy wariant, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy, to bardzo przystępna cenowo koperta w wersji standard. Jest ona sporządzona z wytrzymałej, dwuwarstwowej tektury, zawierającej wcięcia po boku, w które wsuwa się płytę. W zależności od wybranego nakładu za sztukę zapłacisz mniej niż złotówkę, dlatego ta opcja jest idealna, kiedy posiadasz ograniczony budżet. Nieco bardziej zaawansowanym produktem jest koperta z małą klapką, która estetycznie zasłania otwór pomiędzy warstwami, dodatkowo uniemożliwiając wypadnięcie kompaktu. Trzeci wariant to rozkładana książeczka, w której wnętrzu znajdziesz nacięcie do wsunięcia CD. Opcję polecamy szczególnie w przypadku, kiedy chcesz zawrzeć nieco więcej informacji w formie tekstu na opakowaniu. Ostatnia propozycja naszej drukarni to okładka na dwa nośniki, która również składa się z dwóch skrzydeł.

Składając zamówienie na koperty do płyt CD, zastanów się nad dodatkowym uszlachetnieniem powierzchni książeczki. Dzięki temu zyska ona dodatkową odporność na otarcia czy zachlapanie wodą. A jeśli szukasz czegoś bardziej zaawansowanego, sprawdź koniecznie digipacki, dostępne w wielu interesujących wariantach, również na płyty DVD. Przed wysłaniem zamówienia upewnij się, czy udostępniona grafika spełnia wytyczne – tylko wówczas możemy zagwarantować najwyższą jakość wydruku.

Zalety opakowań do płyt CD

Oferowane przez naszą drukarnię opakowania do płyt CD pozwalają na skuteczne zabezpieczenie nośnika danych przez zniszczeniem mechanicznym, a co za tym idzie, utratą zapisanych na nim informacji. Koperta chroni zawartość przez zarysowaniem i zabrudzeniem, zapewniając trwałość płycie CD, która się w niej znajduje. Ponieważ do wykonania opakowania wykorzystujemy wysokojakościowe materiały, możemy zagwarantować bardzo dobrą wytrzymałość oferowanych produktów.

Zastosowanie kopert do płyt CD

Dostępne w naszym asortymencie koperty do płyt CD wyróżniają się nie tylko pożądanymi właściwości fizycznymi, ale również atrakcyjnym designem. Prezentują się bardzo estetycznie, dzięki czemu można ich używać niezależnie od zawartości nośnika. Z produkowanych przez naszą firmę opakowań do płyt CD korzystają m.in.:

  • firmy z sektora najnowszych technologii,
  • wydawnictwa muzyczne,
  • wytwórnie filmowe,
  • podmioty z branży edukacyjnej,
  • fotografowie i kamerzyści.

Atrakcyjne wzornictwo wykonywanych przez naszą drukarnię kopert pozytywnie wpływa na odbiór zawartości. Widząc estetyczne opakowanie, które zachęca do zajrzenia do środka i odtworzenia płyty CD, wydawca zyskuje w oczach odbiorcy czy klienta korzystającego z nośnika. Również wysokogatunkowy karton stosowany przez naszą drukarnię świadczy o profesjonalizmie.

Opakowania do płyt CD – oferta

Lekkie i poręczne opakowania do płyt CD to jeden z najpopularniejszych produktów w naszej ofercie. Mimo że mogłoby się wydawać, że ta forma zapisu danych jest przestarzała i mało kto już z niej korzysta, w rzeczywistości wciąż jest powszechnie stosowana w wielu branżach i z myślą o różnych celach. Przekazywanie informacji, edukacja, rozrywka – to tylko niektóre funkcje, dla których używa się płyt CD. Jeżeli poszukujesz drukarni, która wykona na nie koperty, skontaktuj się z nami.

Poza wysoką jakością opakowań możemy zapewnić także atrakcyjne ceny. Niski koszt zakupu w porównaniu z korzyściami, jakie da się osiągnąć poprzez profesjonalne wykorzystanie kopert do płyt CD, sprawiają, że są one potencjalnie bardzo opłacalną inwestycją. Jeżeli używasz tego nośnika danych i chcesz zamówić opakowania, pozostajemy do Twojej dyspozycji!