Notesy klejone bez okładki
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Współcześnie tradycyjna reklama nie oddziałuje już tak silnie na konsumentów. Klienci stali się bardziej wymagający wobec firm, z których usług mieliby skorzystać. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się różne akcesoria reklamowe. Wśród nich są notesy klejone bez okładki. To prosty i efektywny sposób na dotarcie do szerszej grupy odbiorców. Na szczycie każdej strony drukujemy wybraną przez zleceniodawcę grafikę. Zazwyczaj jest to logo firmy, jak i hasło reklamowe, które promuje przedsiębiorstwo. Dzięki temu odbiorcy łatwiej zapamiętują informacje na temat autorów takich artykułów.

Jeśli interesują Cię notesy klejone bez okładek – bez problemu możesz je zamówić w naszej internetowej drukarni. Wystarczy, że:

  • wybierzesz 1 z 4 formatów końcowych produktu,
  • określisz maksymalną ilość kart (od 25 do 100),
  • zdecydujesz, jaki ma być kształt narożników (proste czy zaokrąglone)
  • podejmiesz decyzję, czy notesy mają mieć wykończenie z dziurkami,
  • wybierzesz wielkość nakładu (minimum 50, maksimum 5 000 sztuk).

Po określeniu wszystkich parametrów otrzymasz wycenę netto zlecenia i dostawy, jak i informację dotyczącą terminu realizacji zlecenia.

Notesy bez okładki – zareklamuj swoją działalność

Wśród oferowanych przez nas materiałów reklamowych notesy bez okładki cieszą się szczególnym powodzeniem. Znakomicie sprawdzają się w roli firmowych gadżetów, udostępniając najważniejsze informacje na temat danej działalności. Dbamy o wysoką jakość wykonanych nadruków, dzięki czemu możesz liczyć na bardzo czytelne logo czy hasło reklamowe. Kolorowe notesy znakomicie przyciągają uwagę odbiorcy, który zapamiętuje nazwę firmy. Z naszą pomocą szybko zadbasz o efektywną promocję swojej działalności – zapraszamy!

Wybierając u nas usługę wykonania klejonych notesów bez okładek, stawiasz na produkty najwyższej jakości. Jest to wyznacznik solidności drukarni EKB. Podobnie zresztą, jak zadowolenie klientów, którzy z nami współpracowali. W dziedzinie poligrafii mamy wiele lat doświadczenia, co pozwoliło stworzyć elastyczną ofertę, dopasowaną do zróżnicowanych potrzeb. Jeśli więc chcesz w atrakcyjnej cenie skorzystać z usług kompetentnej drukarni – skorzystaj z prezentowanych propozycji!

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]