UniPaki CD6P dwułamowe

UniPaki CD6P dwułamowe

Plastikowe opakowania na płyty CD już od dawna są zastępowane nowocześniejszymi i przy tym bardziej ekologicznymi rozwiązaniami. Nasza drukarnia cdprint.pl oferuje klientom szeroką gamę UniPacków, które można bez problemu dobrać do indywidualnych potrzeb. To przede wszystkim sposób na dużo tańsze i praktyczniejsze przechowywanie zbiorów CD.

UniPacki CD6P zajmują niewielką przestrzeń na półce, dzięki czemu nie ma konieczności wydzielania osobnego miejsca na ulubione płyty z nagraniami. Kartonowe opakowanie ze względu na swój mały rozmiar może być zawsze pod ręką – czy to w drodze, czy w pracy. Bez problemu zmieści się w teczce lub książce. Ponadto UniPacki wyglądają bardzo estetycznie, istnieje także możliwość ich spersonalizowania. Teraz nikt nie będzie miał takiego samego opakowania jak Ty – możesz stworzyć własną, prywatną kolekcję wybierając UniPack z naszej oferty! Dostaniesz tani, poręczny i niebanalny, a przy tym przyjazny dla środowiska produkt!

W katalogu można znaleźć UniPacki CD6P dwułamowe. Zamawiając je, otrzymujesz dwa razy więcej miejsca do przechowywania niż w przypadku modeli jednołamowych! Jeżeli masz zamiar umieścić dużo informacji dla odbiorcy płyty i chcesz, by pozostały one czytelne, skorzystaj z możliwości nadrukowania na wewnętrznej stronie okładki dodatkowej treści czy też logo. Estetyczna grafika wraz z dobrze przemyślanym przekazem tekstowym z pewnością zwrócą uwagę każdego. To idealny sposób na stworzenie własnej historii, która integruje się z nagraniami. Dajemy Ci niepowtarzalną możliwość do samodzielnej kreacji UniPacka, aby mogło to być w pełni Twoje dzieło.

Wśród naszego asortymentu znajdują się propozycje na jedną, dwie, a nawet trzy płyty! Dodatkowo zgodnie z Twoimi potrzebami możemy wykonać nacięcie na booklet. Nie czekaj – znajdź idealny produkt dla siebie. W drukarni cdprint.pl dołożymy wszelkich starań, aby forma opakowania była doskonałym tłem dla zaproponowanego projektu, a ostateczny efekt całkowicie spełniał Twoje oczekiwania. Razem stworzymy coś niesamowitego i przede wszystkim niepowtarzalnego!