Katalogi

Foldery reklamowe dla firm

Jednymi z częściej wybieranych materiałów promocyjnych są katalogi, dzięki którym można bardzo dokładnie zapoznać odbiorców z prowadzoną działalnością. Aby zachęcić potencjalnego Klienta do skorzystania z usług firmy, musisz interesująco zaprezentować swoją ofertę. Nic nie nadaje się do tego lepiej niż wspomniane foldery reklamowe, które są przez nas wykonane z najmniejszą dbałością o detale. Proponujemy Ci materiały tego typu w trzech wersjach, każdą z nich możesz konfigurować na różne sposoby. Jeżeli zależy Ci na najsolidniejszej opcji, wybierz wariant szyty, jest on bardzo odporny na uszkodzenia i mocno trzyma wszystkie kartki. Podobne zalety ma katalog spiralowany, również dostępny w naszej ofercie. Prezentuje się nowocześnie i jest łatwy w przeglądaniu. Najtańszą wersją są modele klejone, polecane w momencie, kiedy nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy, jednak zależy Ci na estetycznym zeszycie prezentującym świadczone przez Ciebie usługi.

Katalogi reklamowe dostosowane do oczekiwań

Proponujemy szeroki wybór przykładowych katalogów, które każdy Klient może konfigurować według własnych preferencji. Dbamy o to, aby wykonane materiały reklamowe charakteryzowały się odpowiednim stopniem wytrzymałości. Zachęcamy do zastosowania nowoczesnych rozwiązań, aby zapewnić im jeszcze lepszą trwałość. Każdy folder dostępny w naszej drukarni internetowej możesz dodatkowo wzmocnić warstwą ochronną w postaci folii, dzięki której będzie nie tylko bardziej odporny, ale też estetyczny. Wiemy, jak ważna jest atrakcyjna prezentacja materiałów promocyjnych. Oferujemy katalogi w różnych odsłonach.Do wyboru masz wariant liczący od kilku do nawet kilkuset stron, a minimalny nakład zaczyna się już od 5 sztuk. Pamiętaj również, aby sprawdzić inne propozycje, które przygotowaliśmy dla przedsiębiorców. Wśród nich znajdziesz kalendarze reklamowe, ulotki, papiery firmowe i wiele innych. Jesteśmy jednym z liderów w drukowaniu najpopularniejszych materiałów reklamowych – sprawdź, co nas wyróżnia na tle konkurencji!

Katalogi promocyjne – aktualna oferta

Szukasz skutecznego nośnika reklamowego, aby zapoznać potencjalnych Klientów z działalnością swojej firmy? Postaw na katalogi – wybierz jeden spośród trzech popularnych wariantów wykonywanych przez naszą drukarnię. Oferta obejmuje modele spiralowe, szyte i klejone. Z łatwością można je wykorzystać do zaprezentowania najważniejszych zalet sprzedawanych produktów lub realizowanych usług – ta forma promocji sprawdza się niezależnie od branży. Osobom, którym szczególnie zależy na eleganckiej oprawie materiałów reklamowych polecamy różne rodzaje wykończenia, na przykład z wykorzystaniem folii matowej lub błyszczącej. Każdy wariant katalogu można dopasować do aktualnych oczekiwań. Zróżnicowaniu podlega nie tylko uszlachetnienie, ale także rodzaj zastosowanego papieru czy format końcowy. Nasza oferta usatysfakcjonuje zarówno Klientów zainteresowanych kilkoma sztukami katalogów, jak i osoby decydujące się na złożenie większego zamówienia. Dzięki nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie wykonać nawet do 10.000 sztuk folderów reklamowych. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia, również w przypadku niestandardowych zamówień. Na tle konkurencji wyróżniają nas także atrakcyjne ceny – zapraszamy!

Katalogi i foldery reklamowe – skuteczne narzędzie promocji

Oferowane przez naszą drukarnię foldery reklamowe pozwalają na skuteczne pozyskanie klienta niedużym kosztem. Przekazując mu katalogi opisujące produkty czy usługi, może się z nimi zapoznać, a jeśli materiał będzie interesujący i przekonujący, szansa na podjęcie współpracy tym bardziej wzrośnie. Dlatego warto powierzyć nam wykonanie folderów reklamowych – jako doświadczona, profesjonalna drukarnia gwarantujemy w pełni satysfakcjonujące rezultaty. Katalogi proponowane przez naszą firmę to niezbędnik w działaniach marketingowych nie tylko przedsiębiorstw, ale również organizacji i instytucji.