DigiPaki DVD4P jednołamowe

Estetyczny Digipack dvd 4p na Twoją płytę

Płyta DVD, dzięki swojej zwiększonej pojemności, stanowi doskonałą alternatywę dla CD, można na niej umieścić nie tylko muzykę w zwiększonej ilości, ale przede wszystkim filmy. Jednak kompakt zasługuje też na odpowiednie opakowanie, zwłaszcza gdy chcesz go podarować drugiej osobie lub Klientowi. Digipack 4P idealnie nadaje się do tego celu, a w naszej drukarni możesz zamówić go w nakładzie już od 10 sztuk. W zależności od indywidualnych potrzeb masz do wyboru trzy kategorie produktu, które możesz spersonalizować na wiele sposobów.

W naszej drukarni możesz zamówić opakowania dwułamowe z estetycznymi tackami na nośniki wewnątrz. Sprawdź też nasz wariant rozszerzony na jedną płytę DVD, w którym dodatkowo umieściliśmy nacięcie do wsunięcia broszury. Ta ostatnia opcja jest idealna, jeśli chcesz w digipacku zawrzeć więcej drukowanej treści.

Wykonywane przez nas pudełka możemy pokryć ochronną warstwą w postaci folii bądź lakieru UV – w macie lub połysku. W trakcie składania zamówienia pamiętaj, aby przesłać nam grafikę, która zostanie umieszczona na produkcie. Musi ona posiadać wysoką jakość. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie.