Katalogi klejone
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Obok katalogów szytych i spiralowanych, nasza drukarnia może Ci zaproponować również modele klejone. Stworzone w ten sposób treści w atrakcyjny i wygodny dla klienta sposób zaprezentują Twoje produkty, jak i wykonywane przez firmę usługi. Estetyka tego rozwiązania to jednak nie wszystko – produkt charakteryzuje się też dużą trwałością. To zaś rodzi naturalne i pożądane skojarzenia związane z funkcjonowaniem Twojego przedsiębiorstwa.

Jak stworzyć własne katalogi klejone? Wybierz jeden z 11 formatów końcowych produktu, dobierz odpowiednie podłoże, na które zostanie naniesiony druk. Zdecyduj również, jak wykonać okładkę, a także ile stron mają liczyć katalogi (od 4+48 do 4+384). Później pozostaje Ci wybrać uszlachetnienie i wielkość nakładu – od 5 do 10 000 sztuk.

Kiedy już dobierzesz wszystkie parametry, na stronie będziesz mógł sprawdzić automatyczne wyliczenia dotyczące cen netto (za produkty i dostawę), a także orientacyjny czas realizacji zlecenia. Dzięki temu, że działamy przejrzyście, podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze. Ostatecznie pozostaje Ci złożyć zamówienie.

Dlaczego współpraca z naszą drukarnią online się opłaca? Wiemy, czego oczekują od nas klienci. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, współpracując z kontrahentami o zróżnicowanych oczekiwaniach. Naszym priorytetem jest to, abyś Ty był zadowolony z naszej pracy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by trafiające do Ciebie produkty charakteryzowały się najwyższą jakością. Dysponujemy nowoczesnym i zaawansowanym sprzętem, który pozwala to osiągnąć. Ponadto – u nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjne ceny.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]