Kalendarze

Inwestycja w firmowe materiały reklamowe nie musi być dużym wyzwaniem dla Twojego budżetu! Drukarnia internetowa EKB przygotowała dla Ciebie kilkanaście tanich kalendarzy w różnych formatach, które możesz wykorzystać podczas promocji własnego przedsiębiorstwa. Produkty z tej kategorii sprawdzą się także do użytku komercyjnego, możesz zamówić na nich dowolny nadruk i sprzedawać ze znacznym zyskiem.

Kalendarze reklamowe najwyższej jakości

Już od prawie dwóch dekad jesteśmy producentem materiałów poligraficznych, wyróżniających się bardzo dobrą jakością. Przez lata naszej działalności zdobyliśmy wiedzę w zakresie różnych technologii drukarskich, która pozwala nam obecnie realizować zlecenia na najwyższym poziomie. Dotyczy to także kalendarzy reklamowych, które możesz ozdobić logiem firmowym lub dowolną grafiką. Jednocześnie wszystkie wyroby są tanie – w przeliczeniu na sztukę zapłacisz jedynie kilka złotych (w zależności od wybranego formatu i wielkości nakładu). W drukarni wykorzystujemy materiały najlepszych gatunków. Dotyczy to zarówno tuszów, jak i papierów. Dzięki temu nasze produkty prezentują się doskonale nawet po dłuższym czasie.

Kalendarze firmowe – wiele opcji do wyboru

W ofercie przygotowaliśmy wiele formatów reklamowych kalendarzy, dlatego na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla własnej firmy. Na szczególną uwagę zasługują warianty biurkowe, do wykorzystania w charakterze podkładki pod laptopa. Taki dodatek może służyć nie tylko do sprawdzania daty, z boku wydzielono też pustą przestrzeń na notatki. A może zależy Ci na opcji z najwyższej półki? W takim razie sprawdź wersję wielostronicową, która będzie doskonałą ozdobą gabinetu lub mieszkania. Jeśli natomiast poszukujesz bardzo taniego produktu, wybierz wariant listkowy o rozmiarze karty kredytowej.

Aby zamówić kalendarz firmowy, nie musisz wychodzić z domu, wszystko zrobisz za pośrednictwem strony internetowej. Znajdź preferowany rodzaj, np. biurkowy, a następnie skonfiguruj go według własnych potrzeb. Pamiętaj, aby upewnić się, że grafika do nadruku spełnia standardy podane w opisie!