Etui Pendrive

Niewielkie gadżety elektroniczne, jak pendrive, to obecnie jeden z najciekawszych sposobów na rozreklamowanie swojej działalności. Przydatne, a przy tym będące nośnikiem np. loga firmy, nierzadko dają dużo lepsze rezultaty niż tradycyjna reklama. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystanie ich w celach marketingowych.

Samo urządzenie jednak to nie wszystko. By efekt był ciekawszy, można je spakować jeszcze do specjalnego etui do pendrivów. Dzięki temu uzyskuje się bardzo atrakcyjną formę podarunku, który wywiera pozytywne wrażenie na odbiorcach. Fakt, że opakowania można dodatkowo personalizować, daje możliwość poszerzenia atrakcyjności tego gadżetu. Możesz więc nanieść na nie wybraną grafikę, w tym logo firmy lub inną, która kojarzy się z Twoim przedsiębiorstwem.

Korzystając z usług drukarni online EKB, masz szansę zamówić efektowne etui do pendrivów. Proponujemy je w dwóch wariantach – niskim i wysokim. To świetny sposób na promocję firmy, szczególnie w czasie różnych targów i innych wydarzeń, jak na przykład konferencje. Personalizowane opakowania, które dostępne są w naszej ofercie, charakteryzują się estetycznym wykończeniem. Dodatkowo cechuje je wysoka trwałość.

Do stworzenia prezentowanych produktów wykorzystujemy zaawansowany sprzęt. Wspierany przez doświadczenie i umiejętności naszego zespołu, daje w rezultacie najwyższą jakość zamówionych artykułów. Sprawdź więc szczegóły każdego z wariantów. Wybierz personalizowane etui do pendrivów w przystępnych cenach! Jeśli masz pytania dotyczące przedstawionej oferty – skontaktuj się z nami!