Etui Pendrive

Niewielkie gadżety elektroniczne, jak pendrive, to obecnie jeden z najciekawszych sposobów na rozreklamowanie swojej działalności. Przydatne, a przy tym będące nośnikiem np. loga firmy, nierzadko dają dużo lepsze rezultaty niż tradycyjna reklama. Dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystanie ich w celach marketingowych.

Samo urządzenie jednak to nie wszystko. By efekt był ciekawszy, można je spakować jeszcze do specjalnego etui do pendrivów. Dzięki temu uzyskuje się bardzo atrakcyjną formę podarunku, który wywiera pozytywne wrażenie na odbiorcach. Fakt, że opakowania można dodatkowo personalizować, daje możliwość poszerzenia atrakcyjności tego gadżetu. Możesz więc nanieść na nie wybraną grafikę, w tym logo firmy lub inną, która kojarzy się z Twoim przedsiębiorstwem.

Opakowania na pendrive z drukarni EKB

Korzystając z usług drukarni online EKB, masz szansę zamówić efektowne etui do pendrivów. Proponujemy je w dwóch wariantach – niskim i wysokim. To świetny sposób na promocję firmy, szczególnie w czasie różnych targów i innych wydarzeń, jak na przykład konferencje. Personalizowane opakowania, które dostępne są w naszej ofercie, charakteryzują się estetycznym wykończeniem. Dodatkowo cechuje je wysoka trwałość.

Do stworzenia prezentowanych produktów wykorzystujemy zaawansowany sprzęt. Wspierany przez doświadczenie i umiejętności naszego zespołu, daje w rezultacie najwyższą jakość zamówionych artykułów. Sprawdź więc szczegóły każdego z wariantów. Wybierz personalizowane etui do pendrivów w przystępnych cenach! Jeśli masz pytania dotyczące przedstawionej oferty – skontaktuj się z nami!

Praktyczne etui do pendrive'ów

Nawet najlepszy pendrive jako nośnik pamięci wymaga odpowiedniej eksploatacji i zabezpieczenia przed mechanicznym uszkodzeniem. Jest cennym i użytecznym dodatkiem, jednakże z uwagi na swoje kompaktowe wymiary może się łatwo zgubić lub spaść na ziemię i uszkodzić. Dlatego doskonałym wyborem jest spersonalizowane etui, które wykonujemy ściśle według Twoich wytycznych. Posiadacz nośnika może go bezpiecznie odpakować po powrocie do domu czy firmy, a samo opakowanie przez cały czas spełnia rolę elementu promocyjnego Twojej organizacji.

Pendrive – spersonalizowane opakowania

Do oferowanego przez nas opakowania pendrive'ów polecamy digipacki niskie i wysokie. W obu przypadkach minimalny nakład w ramach pojedynczego zamówienia wynosi 5 egzemplarzy (maksymalny 50). Standardowo realizacja zamówienia trwa od 3 do 5 dni. Formą uszlachetnienia może być jednostronne foliowanie błysk lub mat. Miejsce pianki na pendrive zawsze znajduje się w prawym skrzydle. Przed przesłaniem makiety w formacie AI lub PDF należy sprawdzić podane przez nas wymiary – z uwzględnieniem spadu. Podobnie jak w przypadku innych projektów, nasza drukarnia bierze pod uwagę Twoje niestandardowe wymagania i odpowiada na wszelkie pytania.

Pendrive i opakowanie z nadrukiem – idealny prezent firmowy

Z uwagi na relatywnie niską cenę i praktyczny charakter pendrive wraz z firmowym etui jest doskonałym pomysłem na gadżet używany w celach promocyjnych. Oto kilka przykładowych pomysłów na ich zastosowanie:

  • konferencje naukowe i biznesowe, które organizujesz, współorganizujesz lub obejmujesz patronatem;
  • konkursy i gale;
  • spotkania z kontrahentami;
  • prezent dla klientów sklepu internetowego;
  • materiał reklamowy rozdawany przy okazji otwierania sklepu lub promocji lokalu;
  • gadżet dla fanów marki, na przykład klubu piłkarskiego czy zespołu muzycznego.

Drukarnia przygotowująca etui do pendrive'ów

Oferujemy wysoką jakość wykonania opakowań. Aby skutecznie spełniały swoją praktyczną i promocyjną rolę, muszą cechować się wytrzymałością i estetyką nie tylko w momencie wręczania, ale również po upływie czasu. Dotychczasowi klienci są zadowoleni z efektów działań, które podjęli, wykorzystując wyprodukowane przez nas etui do pendrive'ów. Zarówno w wersji niskiej, jak i wysokiej są to gadżety o kompaktowych wymiarach, jednak na tyle zauważalnych, żeby skutecznie skupić na sobie uwagę potencjalnego klienta. Biorąc pod uwagę błyskawiczny czas realizacji i szybką dostawę, możesz zdecydować o złożeniu zamówienia nawet na ostatnią chwilę, na przykład tuż przed organizacją firmowego eventu.