Kalendarze listwowane
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Do najpopularniejszych na rynku należą kalendarze listwowane. Charakteryzują się one dużą powierzchnią (najmniejsza to A3 – 297x420, a największa - B1 – 680x980), a także tym, że wszystkie miesiące znajdują się na jednej planszy. Ta zaś opatrzona jest albo wybraną przez klienta grafiką, albo jego firmowym logo. Tego typu kalendarze doskonale spisują się jako materiały reklamowe, jak i elementy wystroju biura. Oprócz tego, że stają się ozdobą wnętrza, to dodatkowo są bardzo praktyczne, np. przy ustalaniu dat spotkań – zazwyczaj wystarczy rzut oka na ścianę, by zaproponować wstępną datę.

To jednak tylko niektóre z korzyści. Zdecydowanie najważniejszą zaletę stanowi możliwość łatwego dotarcia do klientów i efektywnego zbudowania świadomość marki. Dlatego najlepiej korzystać z usług profesjonalnych firm poligraficznych, które oferują najwyższą jakość – czyli z takich drukarni, jak nasza.

Zadbamy o to, abyś w jak najkrótszym czasie od złożenia zamówienia (co możesz zrobić online) otrzymał swoje kalendarze. Rozumiejąc znaczenie wysokiej jakości takich produktów, dokładamy wszelkich starań, aby efekt był co najmniej zadowalający. Wszystko to zaś w satysfakcjonujących cenach.

Jeśli chcesz, abyśmy wydrukowali dla Ciebie firmowe kalendarze listwowane, wybierz format końcowy i rodzaj papieru. Następnie dobierz odpowiednie uszlachetnienie i typ listwy. Pozostaje jeszcze tylko kolor jej i zawieszki, a także ilość kalendarzy, które chcesz wydrukować. Stawiamy na przejrzystość naszych usług, dlatego od razu otrzymujesz wycenę zleconego zamówienia.

Kalendarze listwowane – gwarancja skutecznej promocji

Oferujemy materiały reklamowe, dzięki którym małym kosztem zadbasz o efektywną promocję prowadzonej działalności. Kalendarze listwowe sprawdzą się pod kątem każdej branży – można na nich umieścić dowolny nadruk, na przykład z logo firmy. Dzięki nam zadbasz o spersonalizowanie gotowych produktów, wybierając odpowiednią kolorystykę poszczególnych elementów oraz wariant uszlachetnienia. Możesz zdecydować się na matowe lub błyszczące wykończenie – od Ciebie zależy końcowy wygląd kalendarzy.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]