Kalendarze jednodzielne
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu

Współcześni konsumenci cenią sobie materiały reklamowe, które nie tylko dostarczają informacji o przedsiębiorstwie i jego produktach czy usługach, ale mają też zastosowanie praktyczne. Do takich akcesoriów należą m.in. kalendarze jednodzielne. To sprawdzony i pewny sposób dotarcia do klientów prywatnych, jak i biznesowych, tym bardziej, jeśli zamieścisz na nich firmową grafikę lub logo.

Nasza internetowa drukarnia proponuje je w atrakcyjnie niskich cenach. Jako doświadczony producent jesteśmy w stanie zapewnić kontrahentom korzystne warunki, niezależnie od wielkości nakładu czy innych parametrów. Mimo niskich kosztów wykonania, otrzymasz produkty najwyższej jakości.

Co musisz zrobić, aby zlecić to zadanie:

  • wybierz typ kalendarza (z główką płaską lub wypukłą),
  • dobierz odpowiadające Ci uszlachetnienie (np. folia błysk lub mat),
  • określ nakład, jaki Ci odpowiada (najmniejszy – 10 sztuk, największy – 2 000 sztuk).

Powierzając nam wydrukowanie kalendarzy reklamowych, zyskujesz od razu informację, jaki będzie termin wysyłki. Jeśli nie wiesz lub nie jesteś pewien, jak przygotować grafikę, którą mamy nadrukować – sięgnij do instrukcji, która również znajduje się na tej stronie.

Dlaczego warto zainwestować w jednodzielne kalendarze firmowe? To nie tylko tani sposób na reklamowanie swojej działalności. Każdy z nich może też stać się praktyczną i ciekawą ozdobą przestrzeni, w której na co dzień pracujesz. Złóż więc zamówienie u producenta mającego wieloletnie doświadczenie w poligrafii, który w swojej pracy łączy rewelacyjne efekty z zadowalającą ceną.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]